GŁÓWNA DLA PACJENTÓW DLA PROFESJONALISTÓW TERAPIE SIŁAMI NATURY KONTAKT

O Terapeucie Co to jest Mikrokinezyterapia? Wskazania Mikrokinezyterapia na poziomie
układu mięśniowego
Kursy Mikrokinezyterapii Czego nauczysz się na Kursie? Program Kursu Terminy Kursów Obserwacje Kliniczne W Literaturze Fachowej Prace Naukowe Współpraca

 

Fizjoterapeuta Władysław Batkiewicz

Licencjonowany fizjoterapeuta
Od 2009 posiada w Polsce Gabinet Mikrokinezyterapii. Ostatnie 6 lat mieszkał we Francji, gdzie w latach 2003-2005 prowadził Gabinet Masażu i 2005-2009 Gabinet Mikrokinezyterapii.

Absolwent czteroletniego 11-stopniowego szkolenia z zakresu Mikrokinezyterapii we Francji i Szwajcarii (2004-2008). Jest jedną z kilku osób w Polsce posiadających najwyższy certyfikat uprawniający do prowadzenia terapii, wydany przez twórcę metody Daniela Grosjeana (szefa Centrum Szkoleniowego w Maisonvile). Nauczyciel metody.

Tłumacz 3 książek z Mikrokinezyterapii: „Podręcznik praktyczny Mikrokinezyterapii tom I – Mięśnie”, „Podręcznik praktyczny Mikrokinezyterapii tom II – System nerwowy”, „Mikropalpacja – podstawa Mikrokinezyterapii”.

Autor jedynej w Polsce pracy badawczej z Mikrokinezyterapii, przeprowadzonej pod patronatem prof. dr hab. Tadeusza Kasperczyka z AWF-u Kraków.

Od 2008 stosuje w polskich szpitalach Mikrokinezyterapię i prowadzi z sukcesem obserwacje kliniczne skuteczności tej metody.

(więcej na temat obserwacji):

Pacjenci z urazami stawu skokowego - Oddział i poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej, SP ZOZ Zespolony Szpital, Zabrze (09.2008 r.)

Pacjenci z urazami stawu kolanowego - Oddział i poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej, SP ZOZ Zespolony Szpital, Zabrze (09.2008 r.)

Pacjenci z zapaleniem stawu krzyżowo-biodrowego - Uzdrowisko Świeradów Czerniawa NZOZ Centrum Rehabilitacji i Reumatologii „Goplana”(12 2008 r.-02 2009 r.)

Pacjenci z reumatoidalnym zapaleniem stawów - Uzdrowisko Świeradów Czerniawa NZOZ Centrum Rehabilitacji i Reumatologii „Goplana”(12 2008 r.-02 2009 r.)

Absolwent kursu masażu klasycznego (2004) i kursu masażu klasycznego dla zaawansowanych ze specjalizacją: masaż segmentarny, drenaż limfatyczny (2005).

Współorganizator i uczestnik seminarium Psychoonkologii, prowadzonego przez onkologa Carla Simontona, twórcę tej metody; Posiada 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu cotygodniowych spotkań Klubu Aktywnego Pacjenta – Grupy Wsparcia Psychicznego dla chorych na raka, wzorowanej na Psychoonkologii wg. Carla Simontona (w sumie ok. 200 osób w Gliwicach).
Więcej w artykułach prasowych: w Gazecie Wyborczej 06.01.2001r, w Dzienniku Zachodnim 25.08.2000r oraz w Nowym Dzienniku 23.07.2000r .
Kilka osób ze spektakularnymi sukcesami - przeżyło ponad 5 lat przy przewidywanym przez lekarzy okresie życia ok. 3 miesiące. Deklarowali, że zawdzięczają to głównie stosowaniu metody

Uczestnik i współorganizator kursów Programowania Neurolingwistycznego (niemiecki nauczyciel Jan Raudner).

Absolwent kursu organizowanego przez Polskie Towarzystwo Aromaterapii w Warszawie i członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego.

A prywatnie :

© 2019 Władysław Batkiewicz. All rights reserved Polityka Prywatności Kontakt